1η επιμορφωτική συνάντηση του «Νοιάζομαι και Δρω» Μαγνησίας
![](https://perpera.online/wp-content/uploads/2018/01/15154344551828148380-640x400.jpg)
Το Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα «Νοιάζομαι και Δρω», που στοχεύει στην καλλιέργεια του εθελοντισμού, της αλληλεγγύης και της συνείδησης του ενεργού πολίτη, σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Α/θμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας- Τμήμα Σχολικών Δραστηριοτήτων και τη Διεύθυνση Β/θμιας Εκπαίδευσης- Τμήμα Σχολικών Δραστηριοτήτων Μαγνησίας, διοργανώνει την 1η Περιφερειακή Επιμορφωτική Εισαγωγική Συνάντηση την Πέμπτη 11 Ιανουαρίου 2018 στην αίθουσα Σ.Δ.Ε. (Κτίριο Μουρτζούκου) από 11.30-14.30.
Σκοπός της ημερίδας είναι η ενημέρωση & επιμόρφωση των εκπαιδευτικών αναφορικά με τους σκοπούς και τους στόχους του προγράμματος.
Η ημερίδα απευθύνεται σε καθηγητές/δασκάλους σχολείων που έχουν επιλεγεί να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2017-18 και σε όλους όσους θα ήθελαν να ενημερωθούν για τις δράσεις και τη διαδικασία υλοποίησης του.
Διαγωνισμός Σεπτεμβρίου 2017,Βαλιτσάκι Μακιγιάζ με Καλλυντικά
Διαγωνισμός Σεπτεμβρίου 2017,Βαλιτσάκι Μακιγιάζ με Καλλυντικά